Μιχάλης Ττερλικκάς
Ερμηνευτής - ερευνητής παραδοσιακής μουσικής της Κύπρου

2016

Τρίτη 16 Αυγούστου - Όμοδος

Σάββατο 13 Αυγούστου - Κίτι

Παρασκευή 12 Αυγούστου - Καλαβασός

Τετάρτη 13 Ιουλίου - Down Town

Σάββατο 25 Ιουνίου - Αυγόρου

Δευτέρα 20 Ιουνίου - Λεμεσός

Παρασκευή 17 Ιουνίου - Κάτω Πολεμίδα

Κυριακή 8 Mαΐου - 3ο Φεστιβάλ Γαϊδουριού, Σκαρίνου

ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΛΑΜΠΡΗΣ 1-3 Μαΐου

6-7 & 10 Μαρτίου - Τα Μυλλωμένα

Tσικνοπέμπτη 3 Μαρτίου - Λεμεσός

Τρίτη 5 Ιανουαρίου - Λεμεσός


2015

30 Δεκεμβρίου, Τετάρτη - Πόλης Χρυσοχούς

21 Νοεμβρίου, Σάββατο – Λεμεσός (ΚΑΦΕΝΕΙΟ “ΧΟΥΖΟΥΡΙ”)

12 Νοεμβρίου – Λεμεσός (Μουσικές Ιστορίες και Παραμύθια για μεγάλους)

31 Αυγούστου, Δευτέρα - Λεμεσός

30 Ιουνίου, Τρίτη - Σωτήρα

Ιούνιος – Σεμπέβριος, Σατιρικό Θέατρο - «Η γαουρίτσα μου» Ανδρέα Κουκκίδη


2014

07 Δεκεμβρίου, Κυριακή - Καφενείο Χουζούρι, Λεμεσός (ΑΝΤΑΜΑ)

09 Νοεμβρίου, Κυριακή - Φεστιβάλ Ζιβανίας, Άλωνα

26 - 28 Οκτωβρίου - 1ο Φεστιβάλ Γαϊδουριού, Σκαρίνου

11 - 12 Οκτώβρη, Σαββατοκύριακο - "Περί Οίνου ο Λόγος" Καμπί

27 Σεπτεμβρίου, Σάββατο - Άγιος Αθανάσιος

1 Σεπτεμβρίου, Δευτέρα – Τρούλλοι

15 - 17 Αυγούστου, Φεστιβάλ Ξαρκής στο Άρσος

11 Ιουλίου, Παρασκευή - Αφιέρωμα στον Ποιητή Χαράλαμπο Δημοσθένους

4 Ιουλίου, Παρασκευή - ΡΙΚ 1

1 Ιουλίου, Τρίτη - Λάρνακα

30 Ιουνίου, Δευτέρα - Αρχοντικό οδού Αξιοθέας

17 Μαΐου, Σάββατο – Αγρός (Φεστιβάλ Τριανταφύλλου)

14 Μαΐου, Τετάρτη - Γεροσκήπου

6 Μαΐου, Τρίτη - Πανεπιστήμιο Κύπρου

4 Μαΐου, Κυριακή - Παραμάλι

27 Απριλίου, Κυριακή – Ασίνου (Συνεστίαση Καπουτιωτών)

19 Μαρτίου, Τετάρτη - ΡΙΚ 1

14 Μαρτίου, Παρασκευή - ΡΙΚ 1

12 Φεβρουαρίου, Τρίτη - Σχολείο Φίλιπς


2013

28 Δεκεμβρίου, Σάββατο - Λάρνακα

21 Δεκεμβρίου, Σάββατο - Λάρνακα

20 Δεκεμβρίου, Παρασκευή - ΡΙΚ 1 TV

18 Δεκεμβρίου, Τετάρτη - Ίδρυμα Χρίστου & Στέλιου Ιωάννου

1 Δεκεμβρίου, Κυριακή - «ΧΟΥΖΟΥΡΙ», Λεμεσός (ΑΝΤΑΜΑ)

10 Νοεμβρίου, Κυριακή - Φεστιβάλ Ζιβανίας, Άλωνα

Παρασκευή 18 Οκτωβρίου - Αφιέρωμα: ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥ.ΚΑ.ΛΥ

5 Οκτωβρίου, Σάββατο - Ψημολόφου

1 Οκτωβρίου, Τρίτη - MEGATV

27 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - ΡΙΚ 1

19 Σεπτεμβρίου, Πέμπτη - Λουτρά της Αφροδίτης (Ποιητική Βραδιά)

31 Αυγούστου, Σάββατο – Λάρνακα (Σχολή Χαρακτικής – Χαμπή)

30 Αυγούστου, Παρασκευή - Αθηαίνου

4 Αυγούστου, Κυριακή - Κυπερούντα

1 Ιουλίου, Δευτέρα - Λάρνακα

29 Ιουνίου, Σάββατο - Λαζανιάς

21 Ιουνίου, Παρασκευή - Λάρνακα

5 Μαΐου, Κυριακή - ΡΙΚ 1

23 Ιανουαρίου, Τετάρτη - ΡΙΚ 1

5 Ιανουαρίου, Σάββατο - ΡΙΚ 1


2012

25 Δεκεμβρίου, Τρίτη - ΡΙΚ 1

4 Δεκεμβρίου, Τρίτη - ΡΙΚ 1

11 Νοεμβρίου, Κυριακή – Κοιλάνι (Άννοιμαν του Πιθαρκού)

17 Οκτωβρίου, Τετάρτη - Σπίτι της Κύπρου, Αθήνα

5 Οκτωβρίου, Παρασκευή - Πρετόρια, Νότια Αφρική

27 Σεπτεμβρίου, Πέμπτη - Γιάννης Κότσιρας, Διεθνές Φεστιβάλ «Κύπρια»

5 Σεπτεμβρίου, Τετάρτη - Βορόκλινη

2 Αυγούστου, Πέμπτη - Φασούλα, Λεμεσός

29 Ιουλίου, Κυριακή - Αρμίνου

28 Ιουλίου, Σαββάτο - Κοιλήννεια

2 Ιουλίου, Δευτέρα - Βαρσοβία, Πολωνία

3 Ιουνίου, Κυριακή - ΡΙΚ 1

31 Μαΐου, Πέμπτη - Περβόλια

27 Μαΐου, Κυριακή - MEGATV

20 Μαϊου, Κυριακή - Πάρκο Ακρόπολης

13 Μαϊου, Κυριακή - Λεμεσός (ΑΝΤΑΜΑ)

16 Απριλίου Δευτέρα του Πάσχα - Γεροσκήπου

14 Μαρτίου, Τετάρτη - Τιμητική Χαράλαμπου Δημοσθένους

2 Μαρτίου, Παρασκευή - SIGMATV

16 Φεβρουαρίου, Πέμπτη - Δημοτικό Σχολείο Δασούπολης

1 Φεβρουαρίου, Τετάρτη - SIGMATV


2011

13 Νοεμβρίου, Κυριακή – Κοιλάνι (Άννοιμαν του Πυθαρκού)

24 Οκτωβρίου, Δευτέρα - Σια (Εγκαίνια Εγκαίνια Κοινοτικού Μεγάρου Σιας)

15 Σεπτεμβρίου, Πέμπτη - Μέσα Γειτονιά, Λεμεσός

5 Σεπτεμβρίου, Δευτέρα - Ίδρυμα Αγίας Μαρίνας Στροβόλου

27 Αυγούστου, Σαββάτο - Μαραθούντα, Πάφος

11 Αυγούστου, Πέμπτη - Ίννια

6 Αυγούστου, Σάββατο - Αυδήμου

4 Αυγούστου, Πέμπτη - Φασούλα

29 Ιουλίου, Παρασκευή - Κοίλη Πάφου

21 – 24 Ιουλίου - Χανιά Κρήτης (Διεθνές Συνέδριο για το Λαϊκό Πολιτισμό της Κύπρου και της Κρήτης)

Σαββάτο 16 Ιουλίου - Πυργά, Λάρνακας

8 Ιουλίου, Παρασκευή - Φεστιβάλ ΕΔΟΝ

7 Ιουλίου, Πέμπτη - Μέσα Γειτονιά, Λεμεσός

5 Ιουλίου, Τρίτη - Κάτω Πολεμίδια

17 Ιουνίου, Παρασκευή - Κάτω Δευτερά

2 Ιουνίου, Πέμπτη - Τιμητική εκδήλωση, Παύλος Λιασίδης

16 Μαΐου, Δευτέρα - Γυμνάσιο Γεροσκήπου

14 Μαΐου, Σάββατο - Μουσική Ακαδημία “ARTE”

13 Μαΐου, Παρασκευή - Κέντρο Νεότητας Αγ. Τριμιθιάς

4 Μαΐου, Τετάρτη - Λύκειο Λακατάμιας

25 Απριλίου Δευτέρα του Πάσχα - Χλώρακα

24 Απριλίου Κυριακή του Πάσχα - MEGA TV

24 Απριλίου Κυριακή του Πάσχα - Τσέρι

13 Απριλίου, Τετάρτη - Γυμνάσιο Φανερωμένης, Λάρνακας

8 Απριλίου, Παρασκευή - Γυμνάσιο Κιτίου

Καθαρή Δευτέρα 7 Μαρτίου - ΑΝΤΕΝΑ TV

Καθαρή Δευτέρα 7 Μαρτίου – Κατύδατα (Καθαρή Δευτέρα)

4 Μαρτίου, Παρασκευή - Μουσική Ακαδημία “ARTE”

25 Φεβρουαρίου, Πέμπτη - Δημοτικό Σχολείο Απ. Λουκά

23 Φεβρουαρίου, Πέμπτη - Δημοτικά Σχολεία Κοκκινοχωριών

16 Φεβρουαρίου, Τετάρτη - Μουσικό Λύκειο Λευκωσίας

7 Ιανουαρίου, Παρασκευή - Παραλίμνι

6 Ιανουαρίου, Πέμπτη - ΑΝΤΕΝΑ TV

5 Ιανουαρίου, Τετάρτη - ΡΙΚ 1


2010

28 Δεκεμβρίου, Τρίτη - SIGMA TV

29 Νοεμβρίου, Δευτέρα - Γανάδα, Ισπανία

27 Νοεμβρίου, Σάββατο - Ισπανία

16 Νοεμβρίου, Τρίτη - SIGMA TV

12 Νοεμβρίου, Παρασκευή - Κέντρο «Χριστιάνα» (Φεστιβάλ Λαδιού Ακανθούς )

31 Οκτωβρίου, Κυριακή - ERT World Europe

1 Οκτωβρίου, Παρασκευή - 50Χρονα Κυπριακής Δημοκρατίας

15 Σεπτεμβρίου, Τετάρτη - Φρέναρος

9 Σεπτεμβρίου, Πέμπτη - Μητρόπολη Ταμασού

3 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - Πύλα

1 Σεπτεμβρίου, Δευτέρα - Καϊμακλί

28 Αυγούστου, Σάββατο – Πλατανίστεια (Σχολή Χαρακτικής – Χαμπή)

14 Αυγούστου, Τετάρτη - Αγρίδια

22 Ιουλίου, Πέμπτη - Μενεού

8 Ιουλίου, Πέμπτη - Αρχοντικό Οδού Αξιοθέας («Είντα να κάμω της Καρκιάς που έν Παρηορκέται»)

3 Ιουλίου, Σάββατο - Μετόχη Κύκκου

30 Ιουνίου, Τετάρτη - Αρχοντικό Οδού Αξιοθέας («Από το Μερτικό της Γλυκείας Χώρας Κύπρου)

25 Ιουνίου, Παρασκευή - Δήμος Αγ. Δομετίου

18 Ιουνίου, Παρασκευή – Pavilion (Φεστιβάλ Μόρφου)

10 – 13 Ιουνίου – Αθήνα (ΘΕΠΑΚ (Θεατρικό Εργαστήρι Πανεπιστημίου Κύπρου) «το Άσμα του Γιοφυριού»)

27 Μαΐου – 3 Ιουνίου – Κατάνια (ΘΕΠΑΚ (Θεατρικό Εργαστήρι Πανεπιστημίου Κύπρου) και Έπεα Πτερόεντα)

23 Μαΐου,Κυριακή - Πάφος

9 Μαΐου, Κυριακή - Λεμεσός

25 Απριλίου, Κυριακή – Ασίνου (Προσφυγικό Σωματείο Καπουτίου)

23 Μαρτίου, Τρίτη – Λευκωσία (Διάλεξη με θέμα: Η Δημοτική Μουσική της Κύπρου Κυπριακή Μουσική Ακαδημία – 1956)

3 Ιανουαρίου, Κυριακή - ΡΙΚ 1 TV


2009

27 Δεκεμβρίου, Κυριακή - ΡΙΚ 1

23 Δεκεμβρίου, Τετάρτη - Carlsberg

11 Δεκεμβρίου, Παρασκευή - Παραλίμνι

28 Νοεμβρίου, Σάββατο - ΡΙΚ 1

15 Νοεμβρίου, Κυριακή – Κοιλάνι (Άννοιμαν του Πυθαρκού)

4 Οκτωβρίου, Κυριακή - Καλοπαναγιώτης - Αγ. Ιωάννης Λαμπαδιστής (Προσφυγικό Σωματείο Καπουτίου)

2 Οκτωβρίου, Παρασκευή - Κάτω Πολεμίδια

27 Σεπτεμβρίου, Κυριακή - Άρσος Λεμεσού

24 Σεπτεμβρίου, Πέμπτη – Λεμεσός (Φιλανθρωπικό Δείπνο)

18 και 25 Σεπτεμβρίου - «Βασίλης Μιχαηλίδης – η άλλη όψη»

11 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - Δημοτικό Θέατρο Λατσιών

4 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - Περβόλια Λάρνακας

29 Αυγούστου, Σάββατο – Πλατανίστεια (Σχολή Χαρακτικής – Χαμπή)

28 Αυγούστου, Παρασκευή - Δήμος Ρούβα, Κρήτη

22 Αυγούστου, Σάββατο - Σιά

21 Αυγούστου, Παρασκευή - Παλαιχώρι

15 Αυγούστου, Σάββατο - Λόφου

8 Αυγούστου, Σάββατο - Σπήλια

6 Αυγούστου, Πέμπτη - Άγιος Δομέτιος

6 Ιουνίου, Σάββατο - Κάτω Πύργος Τηλλυρίας

29 Μαΐου, Παρασκευή - Αυστρία

14 Μαΐου, Πέμπτη - Σπίτι της Κύπρου, Αθήνα (Παρουσίαση Δισκογραφικής Έκδοσης «Κυπραία Φωνή – Καλώς ήρταν οι Ξένοι μας»)

13 Μαΐου, Τετάρτη - Αγγλισίδες

3 Μαΐου, Κυριακή – Ασίνου (Προσφυγικό Σωματείο Καπουτίου - Συνεστίαση )

22 Απριλίου, Τετάρτη - ΡΙΚ

Τρίτη του Πάσχα 21 Απριλίου - Λυθροδόντας

Δευτέρα του Πάσχα 20 Απριλίου - Άγιος Επιφάνειος Ορεινής

Κυριακή του Πάσχα 19 Απριλίου - Πέγεια

Κυριακή του Πάσχα 19 Απριλίου - ΡΙΚ1 TV

4 Μαρτίου, Τετάρτη - Τρίτο Δημοτικό Σχολείο Καϊμακλίου

26 Φεβρουαρίου και 3 Μαρτίου - «Τα Μυλλωμένα»

26 Φεβρουαρίου, Πέμπτη - Παγκύπριο Γυμνάσιο

22 Φεβρουαρίου, Κυριακή - Κλήρου

21 και 25 Φεβρουαρίου, 7 Μαρτίου «Βασίλης Μιχαηλίδης, η άλλη όψη»

10 και 11 Φεβρουαρίου - Hellenic Centre, London

5 Ιανουαρίου, Δευτέρα - PLUS TV


2008

20 Δεκεμβρίου, Σάββατο - «Κανάλι 6», Λεμεσός

3 Δεκεμβρίου, Τετάρτη - «Κυπραία Φωνή – Καλώς ήρταν οι Ξένοι μας»

24 – 25 Οκτωβρίου - Ιταλία

19 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - Πέγεια

30 Αυγούστου, Σάββατο - Πλατανίστεια (Σχολή Χαρακτικής – Χαμπή)

28 Αυγούστου, Πέμπτη - Κόρνος

9 Αυγούστου, Σάββατο - Κάμπος της Τσακκίστρας,

7 Αυγούστου, Πέμπτη - Δήμος Ρούβα, Κρήτη  (Ποιμένες Αγραυλούντες)

1 Αυγούστου, Παρασκευή - Λιμνάτης

15 Ιουνίου, Κυριακή - Πάφος

14 Ιουνίου, Σαββάτο - Πόλη Χρυσοχούς

10 Ιουνίου, Τρίτη - Αρχοντικό οδού Αξιοθέας

6 Ιουνίου, Παρασκευή - Ψημολόψου

31 Μαΐου, Σάββατο - Δήμος Ακανθούς

26 Μαΐου, Δευτέρα - Δημοτικό Θέατρο Στροβόλου

17 – 20 Μαΐου – Ιταλία (Όμιλος Κυπρίων Ιταλίας «ΝΗΜΑ»)

Τρίτη της Λαμπρής 29 Απριλίου - Πόλη Χρυσοχούς

Δευτέρα της Λαμπρής 28 Απριλίου - Καλό χωρίο Όρεινής

18 Απριλίου, Παρασκευή - Δημοτικό Σχολείο Πόλης Χρυσοχούς

21 Μαρτίου, Παρασκευή - Αγία Φύλα

10 Μαρτίου, Δευτέρα - Λακατάμεια

4 και 5 Μαρτίου - «Τα Μυλλωμένα... επιστρέφουν»

25 Φεβρουαρίου, Δευτέρα - Δημοτικό Σχολείο Αγ. Κασσιανού

14 Φεβρουαρίου, Πέμπτη - Πανεπιστήμιο Κύπρου

26 Ιανουαρίου, Σαββάτο - Μουσική Ακαδημία “ARTE”


2007

19 Δεκεμβρίου, Τετάρτη - Αγλαντζιά

31 Αυγούστου, Παρασκευή - Αρχοντικό οδού Αξιοθέας

29 Αυγούστου, Τετάρτη - Δρομολαξιά

26 Αυγούστου, Κυριακή - Φασούλα, Λεμεσός

25 Αυγούστου, Σάββατο - Πλατανίστεια (Σχολή Χαρακτικής – Χαμπή)

18 Αυγούστου, Σάββατο - Πλατανιστάσα

15 Αυγούστου, Τετάρτη - Κάμπος της Τσακκίστρας

14 Αυγούστου, Τρίτη - Αβδελλερό

12 Αυγούστου, Κυριακή - Άγ. Θεόδωρος Αγρού

11 Αυγούστου, Σαββάτο - Δύμες

29 Ιουλίου, Κυριακή - Φοινί

28 Ιουλίου, Σάββατο - Χολέτρια

27 Ιουλίου, Παρασκευή - Κισσόνεργα

24 Ιουνίου, Κυριακή - Πέγεια

15 Ιουνίου, Παρασκευή - Λάνεια

27 Μαΐου, Κυριακή - Λεμεσός

19 Μαΐου, Σάββατο - Ε΄ Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού

28 – 30 Μαρτίου - Κάτω Ιταλία

24 Μαρτίου, Σαββάτο - Ξενοδοχείο Holliday Inn, Λευκωσία (Χοροεσπερίδα, Παγκύπριας Ένωσης Γεωπόνων )

25 Φεβρουαρίου, Κυριακή - Λιμνάτης

19 Φεβρουαρίου, Δευτέρα - Παλιά Άλασσα (Καθαρή Δευτέρα)

13 - 15 Φεβρουαρίου - «Τα Μυλλωμένα... ξανάρχονται»

8 Φεβρουαρίου, Πέμπτη - Δημοτικό Σχολείο «Ζήνων»

26 Ιανουαρίου, Παρασκευή - Κέντρο «Μακεδονίτισσα Παλλάς» (Χοροεσπερίδα Προσφυγικού Σωματείου Καπουτίου)

8 Ιανουαρίου, Δευτέρα - Λύκειο Πόλης Χρυσοχούς


2006

20 και 27 Δεκεμβρίου - ΡΙΚ 1

24 – 28 Νοεμβρίου – Θεσσαλονίκη (ταινία «ΑΚΑΜΑΣ»)

12 Οκτωβρίου, Πέμπτη - Τυνησία

2 Οκτωβρίου, Δευτέρα - Φυλακισμένα Μνήματα ( Θεατρικό δρώμενο)

8 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - Πελέντρι

2 Σεπτεμβρίου, Σαββάτο - Δορά

1 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - Ξυλιάτος

26 Αυγούστου, Σαββάτο - Πλατανίσκεια (Σχολή Χαρακτικής – Χαμπή)

25 Αυγούστου, Παρασκευή - Παλαιχώρι

24 Αυγούστου, Πέμπτη – Κούλκια (Θεατρικό δρώμενο)

19 Αυγούστου, Σάββατο - Άγιος Μάμας Λεμεσού

15 Αυγούστου, Τρίτη - Ασκάς

14 Αυγούστου, Δευτέρα - Ανώγυρα

6 Αυγούστου, Κυριακή - Τρεις Ελιές

28 Ιουλίου, Παρασκευή - Κουκά

7 Ιουλίου, Παρασκευή - Λουβαράς

3 Ιουλίου, Δευτέρα - Αρχοντικό οδού Αξιοθέας (Συνεδρίο Φαρμακευτικς Εταιρείας “Novartis”)

29 Ιουνίου, Πέμπτη - Κεντρικές Φυλακές

21 Ιουνίου, Τετάρτη - Αρχοντικό οδού Αξιοθέας

7 Ιουνίου, Τετάρτη - Δημοτικό Σχολείο Καμάρες

9 Μαΐου, Τρίτη - Φυλακισμένα Μνήματα (Θεατρικό δρώμενο)

Τρίτη του Πάσχα 25 Απριλίου - Άγιος Τύχωνας Λεμεσού

Δευτέρα του Πάσχα 24 Απριλίου - Μουτταγιάκκα

Κυριακή του Πάσχα 23 Απριλίου - Περιστερώνα

10 Απριλίου, Δευτέρα - «Νοστά π’ Αγαπηθήκαμεν» (Παρουσίαση ΨΔ)

7 Απριλίου, Παρασκευή - μπουάτ «Η Λεωφόρος», Λεμεσός (Τα Μυλλωμένα Τραούθκια)

6 Μαρτίου, Δευτέρα - Ερήμη

27 Φεβρουαρίου, Δευτέρα - “Half Note” Λεμεσός (Τα Μυλλωμένα Τραούθκια)

6 Φεβρουαρίου, Δευτέρα - Παττίχειο Θέατρο, Λεμεσός

4 Ιανουαρίου, Τετάρτη - Δημοτικό Θέατρο Λατσιών


2005

22 Δεκεμβρίου, Πέμπτη - Γέρι

8 Δεκεμβρίου, Πέμπτη - Αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη»

27 Νοεμβρίου, Κυριακή - Θέατρο Ριάλτο Λεμεσός

24 Νοεμβρίου,Πέμπτη - Βρυξέλλες

6 Νοεμβρίου, Κυριακή - Κακοπετριά

27 Οκτωβρίου, Πέμπτη - Δημοτικό Σχολείο Ανθούπολης

14 Οκτωβρίου, Παρασκευή - Αστρομερίτης

25 Σεπτεμβρίου, Κυριακή - Άρσος

21 Σεπτεμβρίου, Τετάρτη - Πύργος Λεμεσού

17 Σεπτεμβρίου, Σάββατο - Ασγάτα

2 Σεπτεμβρίου, Παρασκευή - Νήσος Κάσος

­27 Αυγούστου, Σαββάτο - Πλατανίσκεια (Σχολή Χαρακτικής – Χαμπή)­

18 Ιουλίου – 7 Αυγούστου – Κορνουάλη (Θέατρο Χώρου “A Very Old Man With Enormous Wings”)

17 Ιουλίου, Κυριακή - Επισκοπή Λεμεσού

25 - 26 Ιουνίου, Σαββατοκύριακο – Λονδίνο (Γιορτή του Κρασιού)

19 Ιουνίου, Κυριακή - Κάτω Πάφος

13 Απριλίου, Τετάρτη - ΕΠΕΑ ΠΤΕΡΟΕΝΤΑ


2004

19 Δεκεμβρίου, Κυριακή - Θέατρο Ριάλτο, Λεμεσός

15 Σεπτεμβρίου, Τετάρτη - Αρχοντικό οδού Αξιοθέας